Zasebnost

Lastnik in upravljalec spletne strani http://www.td-markovci.si/ je Turistično društvo Občine Markovci.
Kontaktne informacije so dosegljive na povezavi  kontakt.

Varovanje osebnih podatkov pomeni:

– nikoli ne bomo zlorabljali vaših osebnih podatkov na kakršen koli način.
– vaših kontaktnih in osebnih podatkov ne bomo nikoli posredovali tretji stranki.
– vaše kontaktne in osebne podatke lahko posredujemo tretji stranki, v kolikor boste v to privolili.
– ne bomo vam pošiljali e-sporočil, na katere se niste prijavili.
– kadar koli se lahko hitro in enostavno odjavite od katere koli naše e-pošte.

Vse naše spletne aktivnosti so v skladu z evropsko zakonodajo (EU Directive 95/46/EC, 2002/58/EC in Treaty Conventions ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) in nacionalno zakonodajo Republike Slovenije (Zakonom o varstvu osebnih podatkov, Zakon o elektronskem poslovanju na trgu itd.). Politika zasebnosti obravnava ravnanje z informacijami, ki jih ponudnik dobi o vas, kadar obiščete in uporabite našo spletno stran.

Avtomatično beleženje informacij (neosebni podatki)

Kadar koli dostopate na spletno stran, se splošni, neosebni podatki (uporabniki spletnega iskalnika, število obiskov, povprečen čas obiska na spletni strani, obiskane strani) avtomatično beležijo (ne kot del prijave). Te informacije uporabljamo za merjenje privlačnosti naše spletne strani in izboljševanje vsebin in uporabnosti. Vaši podatki niso predmet nadaljnje obravnave in niso posredovani tretji stranki.

• Analitični piškotki tehnologije Google Analytics. Ti piškotki se uporabljajo za zbiranje informacij o tem, kako obiskovalci uporabljajo našo spletno stran. Te informacije uporabljamo za pripravo poročil in so nam v pomoč pri izboljšavah uporabniškega vidika spletne strani. Piškotki zbirajo informacije v anonimni obliki, vključno s številom obiskovalcev spletne strani, od kje so obiskovalci prišli na to spletno stran in spletne stani, ki so jih obiskali. Nekateri piškotki, določeni za ta namen, se samodejno odstranijo iz naprave, ko zaprete svoj brskalnik. Drugi se lahko ohranijo do 24 mesecev od vašega zadnjega obiska naše spletne strani. Lahko se odpoveste sledenju Google Analytics z obiskom: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Več o tem kako blokirati Google Analytics in kako to storiti najdete na povezavi https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Izjemno razkritje osebnih podatkov

Podatki, ki jih spletno mesto (http://www.td-markovci.si/) zbira in obdeluje, bodo razkriti le, če je taka obveznost določena v zakonu, ali v dobri veri, da je tako ukrepanje potrebno za postopke pred sodišči ali drugimi državnimi organi ter za zaščito in uresničevanje zakonitih interesov.